ΗΜΕΡΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ (NURSING CAREER DAY) ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑ [13/04/24, 9 Π.Μ.]

Saturday 13 Απριλίου 2024
Ημέρα Καριέρας (Nursing Career Day) του Τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ [13/04/24, 9 π.μ.]

Το Τμήμα Νοσηλευτικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ), με Πρόεδρο τον Καθηγητή Παύλο Μυριανθέα, διοργανώνει για δεύτερη φορά εκδήλωση με θέμα Ημέρα Καριέρας (Career day).Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 13 Απριλίου 2024 στο Αμφιθέατρο «Άλκης Αργυριάδης» και ώρες 09:00 έως 12:00 στο Κεντρικό Κτήριο του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Πανεπιστημίου 30 – Προπύλαια).

Είσοδος και έξοδος από Ρήγα Φεραίου, ενώ θα δίνεται η δυνατότητα για διαδικτυακή παρακολούθηση (κανάλι YouTube). Με τον τρόπο αυτό δίνεται η ευκαιρία στους απόφοιτους και τελειόφοιτους του Τμήματος να έχουν την ευκαιρία να ενημερωθούν για τις εξελίξεις στην αγορά εργασίας και να διευκολύνουν την είσοδό τους στον επαγγελματικό στίβο.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με εκδήλωση και τον τρόπο συμμετοχής πατήστε εδώ.