ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ Ζ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΣΥΜΠΟΣΙΟΥ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (2023)

Tuesday 18 Απριλίου 2023

- Βεβαιώσεις Παρακολούθησης

του Ζ΄ Επιστημονικού Συμποσίου Νεοελληνικής Εκκλησιαστικής Τέχνης, το οποίο διοργάνωσε από 31 Μαρτίου έως 2 Απριλίου 2023 το Τμήμα Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ), σε συνεργασία με το Τμήμα Αρχιτεκτόνων-Μηχανικών του Πανεπιστημίου Πατρών, καθώς και ειδικών επιστημόνων-Καθηγητών και άλλων Πανεπιστημιακών Τμημάτων.

Όπως έχει ήδη γνωστοποιηθεί, δικαιούχοι βεβαίωσης παρακολούθησης είναι όσες/οι είτε παρακολούθησαν τις εργασίες του Συμποσίου δια ζώσης είτε εξ αποστάσεως, μέσω Zoom, και εφόσον έγραψαν τα στοιχεία τους στο chat της προειρημένης εφαρμογής.

Οι Βεβαιώσεις εμφανίζονται κατά αλφαβητική σειρά επωνύμου.

- Πληροφορίες σχετικά με τις Βεβαιώσεις:
(+30) 694 630 3954 (με μήνυμα ή μέσω Viber), theology.nkua@gmail.com