ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΩΝ ΑΦΥΠΗΡΕΤΗΣΑΝΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥ ΕΚΠΑ

Wednesday 19 Ιουνίου 2024
Εκδήλωση προς τιμήν των αφυπηρετησάντων μελών του Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού του ΕΚΠΑ

Ο Πρύτανης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών Καθηγητής κ. Γεράσιμος Σιάσος σας προσκαλεί στην εκδήλωση προς τιμήν των αφυπηρετησάντων μελών του Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού των Σχολών Θεολογικής, Φιλοσοφικής, Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών, Επιστημών της Αγωγής και Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Ε.Κ.Π.Α.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 19 Ιουνίου 2024 και ώρα 18.00 στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Πρόγραμμα της εκδήλωσης

Προσφώνηση από τον Πρύτανη του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, Καθηγητή κ. Γεράσιμο Σιάσο.

Χαιρετισμoί από τους Κοσμήτορες των Σχολών του Ε.Κ.Π.Α.

Επίδοση διπλωμάτων εύφημης μνείας στα αφυπηρετήσαντα μέλη του Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού.

Πρόσκληση

[https://hub.uoa.gr/event-in-honor-of-retired-members-of-the-teaching-research-staff-of-nkua/]